Szybko i skutecznie – tak rozwiążemy każdy Twój problem z komputerem

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, zaangażowani w prace, którzy posiadają wysokie umiejętności zdobyte nie tylko na uczelniach techniczno-informatycznych, ale przede wszystkim w praktyce. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne zaplecze pozwala nam zdiagnozować i usunąć każdą awarię sprzętu komputerowego w minimalnym czasie. Śledzimy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym, testujemy innowacje i zoptymalizowane rozwiązania IT, po to aby nieustannie podnosić jakość naszych usług. Dzięki temu naszą pracę cechuje profesjonalizm, skuteczność i dopasowanie do potrzeb naszych zleceniodawców. Wszystko to sprawia, że liczba klientów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę z nami stale rośnie.

Co możemy Ci zaoferować?

Sprzedaż

Szukasz właśnie nowego sprzętu? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz laptopy, notebooki oraz zestawy komputerowe. Zaufało nam już wielu klientów, dzięki czemu jesteśmy obecnie największym dystrybutorem sprzętu IT nie tylko na terenie Powiatu Dąbrowskiego, ale od czerwca 2015 roku, także Tarnowskiego. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych marek w przystępnych cenach. Jeśli nie wiesz co wybrać, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a doradzimy Ci rozwianie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Serwis

Terminy gonią, a komputer odmówił posłuszeństwa? Nie trać czasu i nerwów! Zadzwoń, a my w mig rozwiążemy problem. Nasze usługi obejmują naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów oraz w razie potrzeby także ich modyfikacje. Szybko zdiagnozujemy dlaczego komputer zbyt wolno pracuje lub nie działają wszystkie funkcje, a następnie usuniemy przyczynę kłopotów.

Obsługa IT

Potrzebujesz kompleksowej obsługi IT, a nie chcesz zatrudniać informatyka? Powierz nam zarządzanie infrastrukturą serwerową i sieciami, bazami danych, aplikacjami, procesami informatycznymi oraz stały zdalny monitoring kluczowych elementów Twojego systemu IT. Dzięki temu zyskasz stałą opiekę specjalistów i tym samym bezpieczeństwo pracy 7dni/24h. Poza tym obniżysz koszty działalności i będziesz mógł skupić się na tym co najważniejsze – obsłudze swoich klientów.

Utylizacja sprzętu

Kupiłeś właśnie nowy komputer i nie wiesz co zrobić ze starym? Zadzwoń, a odbierzemy od Ciebie i poddamy recyklingowi wszelki sprzęt elektryczny i elektroniczny, którego chcesz się pozbyć. Posiadamy zezwolenie Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, na odbiór tego rodzaju śmieci. Utylizujemy zużyty sprzęt pochodzący od osób prywatnych oraz firm. Wystawiamy konieczne dokumenty dotyczące przekazania odpadów.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

kasy fiskalne

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Zawsze precyzyjnie określamy zakres prac przy budowie, czy modernizacji sieci, dokładnie diagnozujemy przyczyny problemów ze sprzętem, doradzamy najlepsze rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb i oferujemy tylko najlepszy sprzęt i materiały eksploatacyjne do drukarek. Wszystko po to, abyś wydał pieniądze tylko na to czego naprawdę potrzebujesz, zyskując przy tym pewność niezawodności i trwałości zakupionego sprzętu.

drukarki fiskalne

Szanujemy Twój czas

Rozumiemy, że sprzęt komputerowy jest Ci potrzeby do codziennej pracy i wiemy, że Ciebie też gonią terminy, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas wykonywanych przez nas prac. Dlatego oddając sprzęt do naprawy u nas możesz monitorować realizację usługi on-line, logując się do naszego systemu za pomocą otrzymanego numeru zgłoszenia.

wagi sklepowe

Dojeżdżamy

Aby skorzystać z naszych usług naprawczych nie musisz przywozić do nas swojego sprzętu. Wystarczy, ze zadzwonisz a przyjedziemy i jeśli będzie to możliwie, na miejscu rozwiążemy problem.

czytniki kodow

Gwarantujemy

Zlecając nam naprawę swojego komputera zyskasz pewność, że został on dokładnie sprawdzony i usunięto wszelkie usterki. Możemy to zagwarantować na piśmie, ponieważ nasz zespół składa się wyłącznie z najlepszych fachowców.